Filary Polskiej Gospodarki

Filary Polskiej Gospodarki 2011

17 kwietnia 2012 roku, podczas uroczystej gali, MIRBUD S.A. został wyróżniony dyplomem za zajęcie III miejsca w rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2011.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowywany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i czołową agencję badawczą TNS Pentor. Patronat honorowy nad rankingiem sprawują: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Ministerstwo Gospodarki. Ranking „Filary Polskiej Gospodarki” ma na celu wyróżnienie firm stabilnych i znacząco wpływających na rozwój regionów, w których prowadzą działalność, a jednocześnie utożsamiających się z tymi regionami. To ranking firm, które są ważnymi pracodawcami, wspierającymi i promującymi zatrudnienie, które umożliwiają rozwój przedsiębiorczości, a także angażują się w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

 

Filary Polskiej Gospodarki 2012

23 kwietnia 2013 roku, podczas uroczystej gali MIRBUD S.A. otrzymał wyróżnienie Filar Polskiej Gospodarki 2012. Tytuł przyznawany jest firmom, których działalność ma szczególnie pozytywny wpływ na rozwój regionu.  Spółka została doceniona drugi rok z rzędu jako ważny pracodawca, wspierający i promujący zatrudnienie, który działa na rzecz lokalnej społeczności i przedsiębiorczości.

MIRBUD S.A. otrzymując to zaszczytne wyróżnienie kolejny raz udowadnia, że jest gospodarczą wizytówką regionu.