Diamenty Forbes

Diamenty Miesięcznika FORBES to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

MIRBUD S.A. po raz pierwszy zdobył  Diament w 2010 roku, w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży mieszczących się w przedziale powyżej 250 mln zł.

- Czujemy się wyróżnieni i bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w rankingu Forbesa. Niewątpliwie jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju. Diament Forbesa jest również dowodem na słuszność obranej przez naszą firmę strategii rozwoju. – mówiła ówczesna Prezes Zarządu MIRBUD S.A., Halina Mirgos.

W kolejnych latach firma otrzymała to wyróżnienie jeszcze trzykrotnie.

MIRBUD S.A.  znalazł się na liście polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją rynkową wartość i został uhonorowany  Diamentem Forbesa 2010.

Spośród przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość nasza firma znalazła się na 2 pozycji w województwie łódzkim.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. MIRBUD S.A. zdobył  Diament w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży mieszczących się w przedziale powyżej 250 mln zł. „Czujemy się wyróżnieni i bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w rankingu Forbesa. Niewątpliwie jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju. Diament Forbesa jest również  dowodem na słuszność obranej przez naszą firmę strategii  rozwoju” – mówi Halina Mirgos, Prezes Zarządu MIRBUD S.A.

MIRBUD S.A. po raz kolejny został uhonorowany wyróżnieniem magazynu FORBES – DIAMENT 2011.

Spółka znalazła się w czołówce przedsiębiorstw polskich, najszybciej zwiększających swoją rynkową wartość.  Nasza firma uplasowała się na III miejscu w kategorii przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250mln zł.,  w województwie łódzkim.  Lista Laureatów została opracowana przez Dun & Bradstreet na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku.

MIRBUD S.A. po raz kolejny został wyróżniony w rankingu Diamenty Forbesa 2012 w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln PLN w województwie łódzkim.

MIRBUD S.A. czwarty rok z rzędu został uhonorowany Diamentem Forbesa - wyróżnieniem przyznawanym polskim przedsiębiorstwom najszybciej zwiększającym swoją wartość rynkową.

Spółka została doceniona w segmencie firm o przychodach ze sprzedaży powyżej 250 mln zł.