Nagrody i wyróżnienia

MIRBUD  S.A. – to nie tylko symbol i nazwa. To przede wszystkim tradycja i wypracowana przez lata opinia wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i wyróżnienia, które firma otrzymywała przez lata i otrzymuje nadal.

Jeszcze jako Mirbud sp. z o.o. firma była doceniana w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw. Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy było zakwalifikowanie jej do zaszczytnego grona Gazel Biznesu  w latach 2006 i 2007.

Po debiucie na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych Mirbud stał się firmą kwalifikowaną do kategorii dużych przedsiębiorstw. Również i na tym polu firma odnosi sukcesy. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie tytułu Diamentu Miesięcznika FORBES w latach 2010, 2011, 2012, 2013.

Znaczenie Mirbud S.A. dla polskiej gospodarki podkreślają nagrody i wyróżnienia w rankingach takich jak Filary Polskiej Gospodarki, Orzeł Rzeczpospolitej czy Perły Polskiej Gospodarki.

Siedzibą Mirbud S.A. są leżące w centralnej Polsce Skierniewice. Jako lokalny pracodawca i firma promująca miasto w Polsce i na świecie Mirbud został również wyróżniony przez Prezydenta Miasta Skierniewice tytułem Honorowego Ambasadora Skierniewic.

Dziś Mirbud to duża spółka akcyjna, którą doceniają nie tylko organizatorzy plebiscytów i rankingów, ale przede wszystkim nasi Kontrahenci, Akcjonariusze i Pracownicy.