O firmie

30 lat historii, niemal pół tysiąca zrealizowanych kontraktów, ponad 800 pracowników i 1000 współpracujących firm podwykonawczych – MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to sześć spółek, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;
  • PBDiM KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;
  • JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska i wynajem powierzchni komercyjnych;
  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44  w Warszawie;
  • EXPO MAZURY S.A. w Ostródzie – wynajem powierzchni komercyjnych, największe centrum konferencyjno-targowe na Warmii i Mazurach
  • MIRBUD UKRAINA – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, inżynieria drogowa na terenie Ukrainy; spółka z siedzibą w Kijowie.

Firma powstała w 1988 roku w Skierniewicach, w centralnej Polsce. Dynamiczny rozwój firmy na przełomie lat potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, którymi firma została uhonorowana, jak m.in. Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Filary Polskiej Gospodarki czy Perły Polskiej Gospodarki. Dziś MIRBUD S.A. to jedna na największych firm budowlanych w kraju. 

Wszystko zaczyna się od WIZJI…

To dzięki niej możemy podjąć Działania z Pasją, które prowadzą  do pełnego sukcesu. 

Do każdego z realizowanych projektów podchodzimy indywidualnie. Niezależnie od tego czy budujemy halę sportową, fabrykę, szkołę, szpital czy halę magazynową – nasi projektanci starają się w pełni zrozumieć potrzeby Inwestora. Dzięki temu realizujemy nawet największe projekty inwestycyjne wyznaczając kierunki rozwoju w polskim budownictwie.

WIZJA. PASJA. DZIAŁANIE.

Te trzy słowa w pełni charakteryzują filozofię naszej działalności. To ona doprowadziła nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy.