Podsumowanie lutego w działalności Grupy Kapitałowej MIRBUD

 


 

ROZPOCZĘTE INWESTYCJE

 • Rozpoczęto budowę hali widowiskowo-sportowej dla Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wartość kontraktu 54.797.000,00 zł brutto. Umowę na budowę obiektu spółka podpisała w styczniu br.

ZŁOŻONE OFERTY

 • W lutym spółka złożyła oferty w 8 postępowaniach niepublicznych i 6 przetargach publicznych. Wartość złożonych ofert wynosi 2.697.994.851,90 zł brutto.


PORTFEL ZAMÓWIEŃ

 • Wartość portfela zamówień na dzień 28.02: 960.944.484,00 zł.


POSTĘP PRAC NA BUDOWACH


ZŁOŻONE OFERTY

 • Od 01.02.2019r do 28.02.2019r. spółka złożyła oferty  w 17 przetargach publicznych. Wartość złożonych ofert wynosi 1 863.593.355,91 zł

PORTFEL ZAMÓWIEŃ

 • Wartość portfela zamówień na dzień 28.02.: 276.669.000,00 zł.

POSTĘP PRAC NA BUDOWACH


POSTĘP PRAC NA BUDOWACH

 

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

 

BANK GOTOWYCH I BUDOWANYCH MIESZKAŃ W OFERCIE


KOMERCJALIZACJA

 • Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 – 94%
 • Park Handlowy MARYWILSKA 44 – 99%

LICZBA NAJEMCÓW: 1.276

LICZBA ODWIEDZAJĄCYCH NARASTAJĄCO OD POCZĄTKU ROKU:  739.307 osób

WYDARZENIA BIEŻĄCE

 • Trwają prace remontowe związane z powiększeniem strefy gastronomicznej w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44. Łączna powierzchnia która została objęta przebudową to ponad 700m2. Nowa część restauracyjna złożona z 27 lokali zyska nowoczesną i estetyczną przestrzeń. Strefa gastronomiczna w nowej odsłonie zostanie  udostępniona dla Klientów w drugiej połowie marca.
 • Trwają prace remontowe w hali C, w ramach których odbywa się remont  głównych ciągów komunikacyjnych i sanitariatów. Zakres prac remontowych obejmuje m.in. skucie starej i położenie nowej glazury i terakoty oraz całościową wymianę ceramiki łazienkowej i armatury sanitarnej. Całościowe zakończenie prac planowane jest na koniec kwietnia br.
 • W marcu ruszy „Fajny czas Mamy”  cykl warsztatów dla mam z dziećmi, które odbywać się będą raz w miesiącu na terenie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Ich celem będzie przekazanie cennej wiedzy nt. pielęgnacji dziecka, jego rozwoju, żywienia oraz spędzania ciekawie czasu z dzieckiem. Spotkania pozwolą uczestniczkom warsztatów zapoznać się także z bogatą ofertą kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 przedstawioną przez najemców naszych obiektów. Projekt „Fajny czas Mamy” cieszy się pozytywnym odbiorem wśród mediów oraz znaczących instytucji zajmujących się działaniem na rzecz dzieci i rodzin. Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy objął wydarzenie patronatem honorowym, wsparcia udzieliła też inicjatywa Białołęka jest Kobietą, Komitet Obrony Praw Dziecka oraz fundacja NUTRICIA. Patronami medialnymi wydarzenia zostali: parenting.pl, miastodzieci.pl, wrolimamy.pl oraz rodzice.pl.
 • Park Handlowy MARYWILSKA 44 zaistniał w tytułach prasowych związanych z aranżacją wnętrz. Obszerne artykuły opublikowane zostały w gazetach:  Living Room, Comfort Life oraz Czas na wnętrze. Oferta sprzedażowa sklepów mieszczących się w Parku Handlowym prezentuje się niezwykle atrakcyjnie na tle konkurencji.
 • Stacja rowerowa Veturillo mieszcząca się na terenie naszego kompleksu handlowego oficjalnie rozpoczęła tegoroczny sezon. Rośnie liczba użytkowników tego środka transportu, możliwość wypożyczenia roweru jest świetną alternatywą dostania się do naszego kompleksu. Dzięki stacji Veturilo i nowym ścieżkom rowerowym powstałym w okolicy pracownicy i klienci zyskują łatwy i przyjemny dojazd do Kompleksu Handlowego.

 

 


ZORGANIZOWANE IMPREZY

 • 9-10 lutego – Mazurskie Agro Show, piąta edycja imprezy organizowanej przez Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. To wystawa prezentująca najnowszą ofertę czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Jest to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno – wschodniej. W tym roku podczas Mazurskiego Agro Show pokazało się ponad 200 wystawców, a zgromadziła ona ponad 42 000 odwiedzających.

ZREALIZOWANE ZABUDOWY ZEWNĘTRZNE

 • FRONERI – stoisko 40 m2, na targach DANUBIUS GASTRO 2019 w Bratysławie (Słowacja) w dn. 24-27.01.2019 r.
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – stoisko 100m2, na targach CTR 2019 w Nadarzynie w dn. 1-3.02.2019 r.
 • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – stoisko 100 m2, na targach MAZURSKIE AGRO SHOW 2019 Ostróda w dn. 9-10.02.2019 r.
 • FRONERI – stoisko 18m2, na targach EXPO SWEET 2019 Warszawa w dn. 17-20.02.2019 r.

WYDARZENIA BIEŻĄCE

 • Podpisanie umowy na organizację Samorządowego Dnia Sołtysa na Warmii i Mazurach na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
 • Podpisanie umowy z firmą organizację konferencji z firmą Network Twenty One - światowym liderem oferującym system wspierania przedsiębiorców w budowie ich biznesów poprzez najwyższej jakości materiały szkoleniowe, spotkania i informacje.